Aktualności

mar13

Jak dbać o skarpetki?

Skarpetki to bardzo ważny element garderoby. Chronią nasze stopy przed otarciami, przed niską temperaturą i po prostu dobrze wyglądają. Jednak czasami zdarza się, że nasze ulubione skarpetki szybko zaczynają się mechacić, są rozciągnięte i wyglądają zupełnie inaczej niż przy zakupie. Jak temu zapobiec, zachować świetny wygląd naszych skarpetek i przedłużyć im życie?

mar  13
Więcej
mar13

Jak nosić kolorowe skarpetki?

Kolorowe skarpetki to prawdziwy hit ostatnich sezonów! Choć utarło się, że noszą je zwykle dzieci, to obecnie wiele firm produkujących odzież dla dorosłych oferuje w swoich katalogach również modele przeznaczone z myślą o nieco starszych odbiorcach. Skarpety w przyciągających uwagę wzorach i kolorach to doskonały dodatek do każdej stylizacji, pasują nawet do garnituru, zakładanego na ślub albo do pracy. Jak dopasowywać je do swojego stylu i okazji, oraz czy kolorowe skarpetki to aby na pewno taki dobry pomysł?

mar  13
Więcej
mar09

Kolorowe skarpetki- Twój pomysł na prezent!

Wiele osób zastanawia się, czy podarowanie komuś skarpetek to dobry pomysł. W przeszłości skarpetki mogły kojarzyć się z nudnym i nietrafionym prezentem świątecznym od mamy, babci, czy cioci. Jednak czasy i moda się zmieniły i dzisiaj obdarowanie kogoś tą częścią garderoby jest naprawdę dobrym pomysłem. Skarpetki w dzisiejszych czasach stały się ważnym elementem garderoby, który wielu osobom pomaga podkreślać indywidualność i wyłamać się z modowego schematu. Dlatego jeśli wciąż się zastanawiasz, czy obdarowanie kogoś skarpetkami to dobry pomysł, nie wahaj się!

mar  09
Więcej