Koszty i formy dostawy

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS i przez Paczkomaty InPost. Dla zamówień o wartości powyżej 120 PLN dostawa GRATIS! 

Czas realizacji zamówień

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkudziesięciu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie, odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży, o czym informujemy na bieżąco.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

Koszt wysyłki na terenie POLSKI


Paczkomat Inpost to najtańsza opcja przesyłki. Twoje zamówienie dostarczane jest za pośrednictwem kuriera Inpost, do wybranego paczkomatu. 

InPost Paczkomaty: 11 zł ( darmowa dostawa od 120 zł)

Dostawa jest realizowana przez firmę kurierską GLS. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas pod wskazany adres za niewygórowaną cenę. Dodatkowo, na Twój adres email otrzymasz link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.

Kurier GLS: 15 zł ( darmowa dostawa od 120 zł)